ADWOKAT PRAWO RODZINNE WARSZAWA


Prawo rodzinne jest wyspecjalizowanym działem prawa cywilnego i reguluje rodzinę i jej stosunki prawnie. Mając na myśli stosunki rodzinne, chodzi tu zarówno o stosunki majątkowe, jak i niemajątkowe, a także istnienie rodziny oraz jej funkcjonowanie, stosunki wewnętrzne rodziny, a także z osobami trzecimi.

Adwokat prawa rodzinnego w Warszawie - w czym może pomóc?


Adwokat prawa rodzinnego w Warszawie ma na celu rozwiązywanie wszelkich naruszeń, zaszłości czy konfliktów w rodzinie oraz między rodziną a osobami trzecimi.

Prawo rodzinne w Polsce regulowane jest przez kodeks rodzinny, opiekuńczy oraz kodeks cywilny i ustawy szczegółowe.

Źródłem prawa rodzinnego jest kodeks rodzinny i opiekuńczy z 1964 roku, który od tamtego czasu podlega ciągłym zmianom, ostatniej w 2009 roku. Kodeks rodzinny stanowi uzupełnienie kodeksu cywilnego.

Adwokat prawa rodzinnego w Warszawie pomoże Państwu we wszelkich sprawach związanych z małżeństwem – rozwód, separacja, podział majątku, opieką nad dzieckiem, alimentami czy kuratelą, a także ze sprawami spadkowymi.

W Kancelarii Teda w Warszawie adwokat prawa rodzinnego pomoże Państwu rozwiązać prawnie sprawy rodzinnie z pełną empatią i profesjonalizmem, wiedząc jak bardzo delikatne są sprawy prawne, kiedy w grę wchodzą więzy rodzinne.ADWOKAT PRAWO RODZINNE WARSZAWA | TERESA LOGA

MASZ PYTANIA? POTRZEBUJESZ ADWOKATA PRAWA RODZINNEGO W WARSZAWIE? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!
tel. 505 025 718
info@teresaloga.pl

Wizyty w terminach uzgodnionych telefonicznie

 

FORMULARZ KONTAKTOWY