KANCELARIA ADWOKACKA


x Kancelaria prawnicza TEDA w Warszawie pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności prawnych. To firma o ugruntowanej pozycji, której zaufało już wielu klientów. W życiu spotyka nas wiele trudności, lecz kiedy wiemy, gdzie zwrócić się o pomoc - wszystko staje się łatwiejsze.

Kiedy potrzebne są pozwy sądowe?

Pozwy sądowe muszą być odpowiednio napisane, zawierać pewne konkretne informacje i być specjalnie sformatowane. Sprawdź więcej na . Nie zawsze zachodzi konieczność ich pisania. W przypadku spraw uproszczonych, o wiele bardziej korzystne jest wypełnienie gotowego formularza. Oferujemy na pozwy sądowe porady kompleksowe, ustalamy czy warto je napisać, a jeśli zdecydujemy, że warto, przygotowujemy takie pisma.

Pozew rozwodowy - jakie są jego rodzaje?

Pozew o rozwód może wnieść zarówno żona, jak i mąż. Wniosek o rozwiązanie małżeństwa może mieć różnorodne przyczyny. Pozew rozwodowy kancelaria nasza przygotuje odpowiednio do Państwa sytuacji - . Piszemy pozwy o rozwód z orzeczeniem winy, bez orzeczenia, dla małżeństwa dzietnego i bezdzietnego. Przygotujemy całe pismo wraz z optymalnym uzasadnieniem roszczenia.

Pozew cywilny - jakie są jego następstwa?

Pozew cywilny nie oznacza jedynie złożenia stosownego pisma. Powód zobowiązany jest do udowodnienia przed sądem zasadności roszczenia. Żeby dobrze sporządzić dokument, należy dysponować odpowiednią wiedzą prawniczą. Sporządzimy dla Państwa pozew, a także pomożemy wywiązać się z pozostałych obowiązków przed sądem.

Pozew separacja - pomoc w trudnych chwilach

Separacja należy do trudnych sytuacji osobistych. Bardzo często osoby, które są zmuszone wystąpić o rozłąkę ze współmałżonkiem nie mają sił psychicznych, by zająć się sprawami formalno-prawnymi. Jako kancelaria oferujemy pełną pomoc. Jeżeli interesuje Państwa pozew separacja - konsultacje prawne oferowane przez naszą firmę, pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozew alimenty - na kim spoczywa obowiązek?

Kancelaria TEDA oferuje pomoc w każdej sprawie. Obowiązek alimentacyjny, wbrew powszechnej opinii, nie ciąży jedynie na rodzicu, który w wyniku rozwodu przestał sprawować codzienną opiekę nad dzieckiem. Obowiązkiem tym objęte są różne grupy pokrewieństwa, w różnej kolejności. Jeżeli członek rodziny nie jest w stanie sam się utrzymać może liczyć na świadczenia z różnych stron rodziny. Pozew o alimenty pełnomocnik w Warszawie pomoże napisać i określi grupę, na której ciąży pierwszeństwo obowiązku.

Pozew zaprzeczenie ojcostwa - uzyskaj potrzebną pomoc

Pozew o zaprzeczenie ojcostwa przeprowadzimy kompleksowo i pomożemy Panom udowodnić prawdę przed sądem. Zgodnie z literą polskiego prawa, przyjmuje się, że ojcem dziecka jest mąż matki. W życiu jednak nie zawsze tak musi być. Ojcu, który wątpi w swoje ojcostwo przysługuje możliwość założenia sprawy, której celem jest dowiedzenie zaprzeczenia ojcostwa.

Pozew o eksmisję - czy potrzebuje prawnika?

Chcesz napisać pozew o eksmisje - konsultacje prawne w Warszawie będą obowiązkowe. Kwestie bezprawnego zajmowania lokalu nie są łatwe do udowodnienia przed sądem. Dodatkowo, nawet w przypadku racji powoda, prawo przewiduje konieczność zapewnienia lokalu zastępczego. Prawo o nielegalnym przebywaniu w lokalu jest trudne i ma wiele kruczków. Sporządzenie właściwego pozwu wymaga szerokiej jego znajomości.

Kto może złożyć pozew o zachowek?

Do zachowku prawo może przysługiwać zstępnym, małżonkom oraz rodzicom spadkodawcy. Odpowiedni, dopasowany do indywidualnej sytuacji, pozew o zachowek radca prawny w Warszawie pomoże sporządzić w ten sposób, by był skuteczny. Oszacujemy kwotę pozwu, tytuł należności oraz sporządzimy właściwe uzasadnienie.

Aby pozew o zapłatę był skuteczny...

Dochodzenie swoich praw w sądzie wymaga wiele determinacji i wiedzy na temat tego, jak sporządzić odpowiednie pismo. - przygotujemy odpowiedni pozew o zapłatę, jak również nakreślimy pełną strategię działania i zajmiemy się reprezentowaniem Państwa przed sądem.

Pozew o odszkodowanie - czy mam szansę odzyskać pieniądze?

Umowy zawierane z ubezpieczycielami bardzo często posiadają pewne kruczki, których osoba, która nie zna prawa na wysokim stopniu, nie jest w stanie wychwycić. Skorzystaj z naszej pomocy. Firmy ubezpieczeniowe korzystają z nieświadomości klienta i odstępują od wypłaty należnego odszkodowania. Jako kancelaria napiszemy odpowiedni pozew o odszkodowanie, a także pomożemy w jego uzyskaniu.

Pisma sądowe - usługi na najwyższym poziomie

Pisma sądowe to wyjątkowe dokumenty, nad którymi ciąży szczególny wymóg formalny. Wygląd oraz struktura każdego pisma szczegółowo determinowana jest przez prawo, w zależności od rodzaju dokumentu. Jeżeli interesują Państwa poprawnie skonstruowane pisma, koniecznie musicie skorzystać z usług naszej kancelarii.

Apelacje a przepisy prawa

Wyroki sądowe nie zawsze są takie, jakich byśmy oczekiwali. Jako obywatele państwa prawa, mamy obowiązek je szanować, ale nie ma nakazu zgadzać się z nimi. W takich sytuacjach kancelaria z Warszawy oferuje swoją pomoc. Od wyroku można się odwołać i złożyć apelację. Żeby jednak zrobić to skutecznie, trzeba znać przepisy prawa, wiedzieć w jakim terminie można tego dokonać oraz z jakiego tytułu i na jakich zasadach. Apelacja albo zażalenie powinny być poparte argumentami prawnymi. Daj sobie pomóc - zaufaj naszej kancelarii.

Apelacje sądowe - co to takiego?

Apelacja to prawo, które zgodnie z Konstytucją przysługuje każdemu obywatelowi w toku spraw cywilnych. Jeżeli nie zgadzamy się z wyrokiem sądu, możemy złożyć apelację do drugiej instancji. Żeby jednak była skuteczna, powinna być odpowiednio przygotowana i uargumentowana. Oferujemy kompleksowe usługi zarówno w zakresie sporządzenia pisma, jak i przeprowadzenia całej sprawy.

Praktyka w prowadzeniu spraw sądowych

Prowadzenie spraw sądowych wymaga wiedzy i doświadczenia, które przekłada się na duże praktyczne obycie z wszelkimi kruczkami prawa i umiejętnością radzenia sobie z nimi. Pracujemy dla Was już 35 lat. Skuteczne prowadzenie spraw zapewniają lata praktyki, które pozwalają na zaznajomienie się z bardzo indywidualnymi przypadkami. Dzięki zaufaniu klientów, jesteśmy w stanie zająć się każdą sprawą, z jaką do nas Państwo przyjdą.

Na czym polega reprezentacja sądowa?

Reprezentacja sądowa w Warszawie zapewniona przez profesjonalnych prawników, posiadających odpowiednie przygotowanie i doświadczenie jest często jedyną możliwością na uniknięcie stresu związanego z nietypową sytuacją. Polega ona na udzieleniu pełnomocnictwa prawnikowi, który jest zobowiązany do działania na rzecz oraz w imieniu mocodawcy. Nasza kancelaria zapewnia pełną obsługę związaną z reprezentacją.

Rozwody sądowe - unikaj dodatkowego stresu

Rozwody nie są łatwymi sprawami, zawsze wiążą się z pewnego rodzaju sporem ze współmałżonkiem/ą. W tego typu sprawach ważne jest zachowanie zdrowego rozsądku i nie kierowanie się emocjami. Należy odpowiednio przeprowadzić podział majątku i uregulować inne ważne sprawy. Działania związane z tego typu sprawami prowadzimy w pełni profesjonalnie, chroniąc przed dodatkowymi i nieprzyjemnymi emocjami oraz stresem.

Podział majątku - co musicie wiedzieć?

Kiedy w grę wchodzi podział majątku, pytania Sądu mogą nas zaskoczyć. Pomożemy Ci się do tego przygotować. Orzeczenie może być uzależnione od tego, jakich odpowiedzi udzielimy. Należy być w pełni świadomym, co wchodzi w skład majątku.. W tego typu sprawach ważny jest element negocjacji. Pomożemy przebrnąć Państwu przez ten ciężki sprawdzian i wynegocjować możliwie najbardziej korzystne warunki.

Alimenty o czym musisz wiedzieć?

Obowiązek alimentacyjny ciąży na wielu członkach rodziny. W zależności od stopnia pokrewieństwa, istnieje kolejność, według której pewne pokrewieństwa mają pierwszeństwo konieczności świadczeń. Jeżeli chcesz uzyskać alimenty, porady prawne będą niezbędne. Pomogą określić w jakim zakresie należy się świadczenie, kto ma obowiązek i do kogo należy skierować swoje roszczenia.

Sprawy spadkowe sądowe - kiedy sytuacja przestaje być klarowna

Prawo spadkowe jest dosyć zawiłe. Nie ma problemu, jeśli osoba zmarła zostawi testament, w którym wyraźnie zaznaczy, komu przekazuje dane dobro. Jeżeli czekają Państwa sprawy spadkowe, obsługa prawna naszego biura zapewni pełne wsparcie i pomoże dochodzić swoich praw.

Odszkodowania sądowe - w jakich przypadkach możemy Ci pomóc?

Jeżeli podmiot, który wyrządził krzywdę unika wypłacenia należnego odszkodowania należy wystąpić na drogę prawną. Żeby wygrać sprawę o odszkodowanie, należy dobrze znać przepisy o odpowiedzialności. Dlatego, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Zakładanie spółki - w czym możemy Ci pomóc?

Oferujemy pomoc przy zakładaniu i rejestracji spółek, sporządzaniu umów oraz opracowywaniu optymalnej strategii działania. Współpraca z naszą kancelarią pozwala zaoszczędzić wielu kłopotów.

Czy opracowywanie projektów umów spółki jest trudne?

Projekty umów spółek muszą być opracowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Z jednej strony ważne jest opracowanie optymalnych warunków współpracy, które zapewnią maksymalny zysk, z drugiej należy odpowiednio rozpatrzyć każdy zapis, tak, by był zgodny z aktualnymi przepisami. Nasza kancelaria pomoże w załatwieniu wszystkich formalności. Służymy także pomocą w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwych kwestii.

Łączenie spółki - czy jest zawsze możliwe?

Łączenie spółek możliwe jest na podstawie przepisów Kodeksu Spółek Handlowych. Chcesz wiedzieć więcej? Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie łączenia spółek, restrukturyzacji i podziałów. Wyjaśnimy wszelkie niejasności oraz pomożemy w zrozumieniu prawa.

Przekształcenie spółki - w czym możemy Ci pomóc?

Przekształcenie spółki może odbywać się tylko zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Skontaktuj się z nami. Zajmiemy się przygotowaniem wszystkich czynności prawnych i opracowaniem koniecznych dokumentów. Doradzimy, pomożemy, poinformujemy.

Wniosek do KRS spółki - co załatwimy za Ciebie?

Kancelaria TEDA - przygotowujemy wnioski do KRS, składamy wnioski i czuwamy nad zarejestrowaniem. Nasza kancelaria zapewnia kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta.

Obsługa statutowa spółki - z naszą pomocą unikniesz kłopotów

Nasza obsługa statutowa spółki dotyczy wszystkich czynności prawnych związanych z prawnym funkcjonowaniem tego podmiotu. Pomożemy określić przedmiot działalności,, prawa i obowiązki wspólników oraz organów statutowych. Opracujemy najbardziej optymalną umowę, regulaminy organizacyjne, zaproszenia, protokoły i sprawozdania oraz inne podstawowe dokumenty.

Pozwy o wyłączenie wspólników spółki - konieczna podstawa prawna?

Pozew o wyłączenie wspólnika spółki może być skuteczny jedynie wtedy, gdy wskazuje określoną podstawę prawną . Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania pozwu, uzasadnienia oraz zebrania i przedstawienia dowodów.

Pozwy o odszkodowania spółki - dowiedz się, kiedy są możliwe?

Pozwy o odszkodowania spółki powinny być odpowiednio sformułowane. Sporządzenie pisma, jego treść i wnioski dowodowe stanowią o sukcesie sprawy. Błędna forma lub struktura pozwu, a także zawarcie w nim roszczeń niezgodnych z kompetencjami sądu, skończą się odrzuceniem wniosku. Oferujemy profesjonalne sporządzenie pozwu, uwzględniające wszelkie wymogi procedury i postępowania.

Likwidowanie spółki - na co zwrócić uwagę?

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie rozwiązywania spółek i ich likwidacji. Załatwiamy wszelkie formalności rejestrowe oraz przygotowujemy projekty dokumentów.

Zasięg:
 • Warszawa Bialoleka
 • Warszawa Bielany
 • Warszawa Bemowo
 • Warszawa Ursus
 • Warszawa Wola
 • Warszawa Żoliborz
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Ochota
 • Warszawa Włochy
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Praga
 • Warszawa Targówek
 • Warszawa Rembertów
 • Warszawa Wesoła
 • Warszawa Wawer
 • Warszawa Wilanów
 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Ursynów
 • MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
  tel. 505 025 718
  info@teresaloga.pl

  Wizyty w terminach uzgodnionych telefonicznie

   

  FORMULARZ KONTAKTOWY